Madziawokal, saksofon

Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już od najmłodszych lat. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kutnie. Uczęszczała również do Szkoły Muzycznej II stopnia do klasy śpiewu. Ostatnio zaprzyjaźniła się z saksofonem. Zawsze roześmiana wnosi do zespołu ciepło i łagodność chociaż, gdy trzeba pokazuje też muzyczny pazur.

Tomekinstrumenty klawiszowe, wokal

Kierownik zespołu i osoba dzięki, której bez problemu załatwicie wszelkie formalności. Absolwent Szkoły Muzycznej I Stopnia w Bełchatowie. Miłośnik gry na akordeonie. Wesoły człowiek, który ze smakiem poprowadzi Waszą imprezę.

Łukaszgitara elektryczna

Rockowa dusza zespołu. Ma już spore doświadczenie na scenach muzycznych. Grywał w różnych składach (nie tylko weselnych) m.in. w zespole Obraski. Aktualnie współpracuje również z formacją Sleepwalker. Jego solówki i improwizacje dodają kolorytu „szafowym” utworom.

Jarekinstrumenty perkusyjne, wokal

Nasz nowy narybek. Mistrz perkusji i profesor rytmu. Dzięki niemu “szafowe” utwory nabrały nowego, ciekawszego brzmienia. Doświadczony instrumentalista i człowiek do rany przyłóż. Swoim poczuciem humoru rozbuja każdą imprezę.